PERMANENTNÍ KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

Naše autokosmetické centrum je zaměřeno na tu nejmodernější péči o Váš vůz. Jsme hrdým certifikovaným partnerem NANO CERAMIC PROTECT - aplikaci keramických povlaků provádíme NÁSTŘIKEM!

Díky této metodě jsme zákazníkovi schopni zajistit ty nejlepší dlouhotrvající účinky.

Samozřejmě se zabýváme i renovací laku, která je pro aplikaci keramické ochrany velmi důležitá. Ani nové auto není 100% připraveno na aplikaci ochrany. Proto s Vámi jeden z našich kolegů posoudí stav laku Vašeho vozidla a najde optimální řešení aby byl konečný výsledek TOP!

CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?

Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru, tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jeden z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA .

KERAMICKÁ OCHRANA LAKŮ A DISKŮ NANO CERAMIC PROTECT 9H RED 90% SiO2
Díky obsahu SiO2 až 90% je Nano Ceramic Protect 9H RED nejtvrdší a nejodolnější keramická ochrana laků a disků z naší nabídky a na trhu vůbec. Aplikace tohto produktu je také dostupná pouze u vyškolených certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect 9H RED se aplikuje špičkovou detailní stříkací metodou. Funkčnost a trvácnost povlaku je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „ která je po aplikaci odevzdána majiteli vozu.

ZAVOLEJTE NÁM

Tel: 702 051 748

NAPIŠTE NÁM
OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá:    8:00 - 17:00

So:             8:00 - 12:00

Náš tým se skládá výhradně z proškolených profesionálů a milovníků čistých aut.

Na prvním místě je u nás spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet.

- Ruční mytí automobilů

- Čištění interiérů

- Detailing

- Renovace karosérie

- Dlouhodobá ochrana karosérie

- Keramická ochrana karoserie

- apod.

Živcova 1249,

Kostelec nad Černými lesy 281 63,

u supermarketu Billa

  • Facebook Social Icon

© 2023 by Dr. Repair. Proudly created with Wix.com