top of page
automycka_logo_bila.gif

 

 

PERMANENTNÍ KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

Naše autokosmetické centrum je zaměřeno na tu nejmodernější péči o Váš vůz. Jsme hrdým certifikovaným partnerem NANO CERAMIC PROTECT - aplikaci keramických povlaků provádíme NÁSTŘIKEM!

Díky této metodě jsme zákazníkovi schopni zajistit ty nejlepší dlouhotrvající účinky.

Samozřejmě se zabýváme i renovací laku, která je pro aplikaci keramické ochrany velmi důležitá. Ani nové auto není 100% připraveno na aplikaci ochrany. Proto s Vámi jeden z našich kolegů posoudí stav laku Vašeho vozidla a najde optimální řešení aby byl konečný výsledek TOP!

Aplikace keramické ochrany NÁSTŘIKEM!
20201010_160149.jpg
HARD-RED.png
logo-nano-ceramic-protect.png

CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?

Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru, tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jeden z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA .

KERAMICKÁ OCHRANA LAKŮ A DISKŮ NANO CERAMIC PROTECT 9H RED 90% SiO2
Díky obsahu SiO2 až 90% je Nano Ceramic Protect 9H RED nejtvrdší a nejodolnější keramická ochrana laků a disků z naší nabídky a na trhu vůbec. Aplikace tohto produktu je také dostupná pouze u vyškolených certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect 9H RED se aplikuje špičkovou detailní stříkací metodou. Funkčnost a trvácnost povlaku je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „ která je po aplikaci odevzdána majiteli vozu.

hard-nano-ceramic-protect-layers.png
bottom of page